Logo_circle
Labdarības fonds, kurš palīdz atveseļoties bērniem pēc vēža
Atbalsti RH3 Fondu piedaloties labdarības izsolēs
Header_photo

RH3 Fonds ir bezpeļņās organizācija, kura palīdz atveseļoties bērniem, kurus skārušas onkoloģiskās saslimšanas.
RH3 Fonds iesaista Latvijas sabiedrību un sniedz atbalstu bērniem un jauniešiem (līdz 18 gadiem), kuri ir saskārušies ar onkoloģiskām saslimšanām. Apmaksā pēcoperāciju rehabilitācijas, medikamentu, medicīniskās aparatūras, apģērba, sadzīvisko priekšmetu, higiēnas preču, veselīga uztura, rotaļu, kultūras pasākumu apmeklēšanu finansēšanu. Kā arī labdarības pasākumu rīkošanu.

RH3 Fondu 2013. gadā dibināja futbolists Raivis Hščanovičs.

Raivis bija 7 gadus vecs, kad viņa kreisajā nierē tika atrasts ļaundabīgs audzējs. Sekoja operācija un pilns ārstēšanas kurss - ķīmijterapija, apstarošana... Pateicoties vecāku un ārstu neatlaidībai, slimība tika veiksmīgi uzvarēta.

Atskatoties uz piedzīvoto, Raivis atzīst, ka šajā grūtajā dzīves posmā viņu izglāba sapnis. Viņš alka kļūt par profesionālu futbolistu tāpat kā viņa tēvs.

Raivis sapni par profesionālo futbolu īstenoja - visu savu līdzšinējo dzīvi viņš pavadīja sportojot. Viņa spilgtākais karjeras posms bija 2010. gada sezona Ziemaļerikas vadošajā līgā MLS, Toronto FC komandā.

"Vadoties pēc savas pieredzes, konsultējoties ar bērniem, bērnu vecākiem un medicīnas darbiniekiem esmu nonācis pie secinājuma, ka mēs varam izdarīt vēl ļoti daudz, lai efektīvāk palīdzētu bērniem un vecākiem, kurus skārusi šī slimība," saka Raivis Hščanovičs, RH3 Fonda dibinātājs un valdes priekšsēdētājs. "Šī pieredze man lika aizdomāties par to, ka iekšējais spēks var būt izšķirošais faktors pilnvērtīgai cīņai ar vēzi. Tieši šī iemesla dēļ esmu nodibinājis labdarības fondu "RH3 Fonds", kura mērķis ir palīdzēt tādiem bērniem, kāds reiz biju es pats."

 

2013.gada 5.decembrī, Sabiedriskā labuma komisijas sēde nolēma ieteikt Valsts ieņēmumu dienestam pieņemt lēmumu piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu nodibinājumam "RH3 Fonds".

Facebook
2178
Instagram
510
Twitter
610