Logo_circle
Labdarības fonds, kurš palīdz atveseļoties bērniem pēc vēža
Atbalsti RH3 Fondu piedaloties labdarības izsolēs
Header_photo
Donate_image

Dārgie RH3 Fonda atbalstītāji,

RH3 Fonds vēlas uzlabot bērnu un jauniešu dzīvi pēc onkoloģijas, jeb tautā saucamo vēzi. Balstoties uz redzēto un padarīto, gribu teikt, ka 2017. gads vairs nav aiz kalniem. Šajā gadā mēs atbalstīsim 15 dažādas ģimenes, nodrošinot pilnvērtīgu rehabilitāciju pēc cīņas ar vēzi. Tas ietvers medicīnisko atbalstu, fizioterapijas, uzturspeciālistu konsultācijas un dažādu citu ar rehabilitāciju saistītu procedūru nodrošināšanu, kā arī nometņu un citu labdarības pasākumu rīkošanu bērniem un viņu vecākiem.

Lai nodrošinātu šo bērnu un jauniešu veiksmīgu rehabilitāciju RH3 Fonds aicina ikvienu, kuru šo 3 gadu laikā esam satikuši, iepriecinājuši, iedvesmojuši vai kā citādi aizkustinājuši, kā arī tos, kuri vēlas iesasitīties un atbalstīt mūs arī finansiāli, piezvanot uz zemāk norādītajiem ziedojumu tālruņiem.

Atskaite par paveikto Sportacentrs.com (links)

Ziedot var arī veicot parskaitījumu uz zemāk norādītajiem rekvizitiem:

Nodibinājums "RH3 Fonds"
Reģistrācijas Nr. 40008214570
Konts: LV50UNLA0050021327729
SWIFT Kods: UNLALV2X
Banka: A/S SEB banka

2013. gada 5. decembrī, Sabiedriskā labuma komisijas sēdē Nr.23 tika nolemts piešķirt RH3 Fondam sabiedriskā labuma statusu.

Uzņēmumiem, kuri vēlētos atbalstīt kādu atsevišķu RH3 Fonda projektu finansiāli vai arī izveidot sadarbību, lūgums sazināties ar mums zvanot vai rakstot uz zemāk norādīto kontaktinformāciju.

Paldies!

Ar cieņu,
Raivis Hščanovičs
RH3 Fonds
rh3@rh3fonds.lv
+371 25563413